Zárva maradnak a benzinkutak pénteken?

0
0
Ahogyan arról korábban mi is beszámoltunk, Magyar Péter miniszterelnök múlt szerdán jelentette be, a jövőben nem lesz szükség az üzemanyagok védett árára, mivel az nem indokolja többé a piaci helyzet. Az elmúlt időszakban ugyanakkor a Független Benzinkutak Szövetsége többször is jelezte, a kisebb töltőállomásoknak különösen megterhelő a hatósági árszabályozás, és mivel állításuk szerint egyelőre semmilyen kompenzációt nem kaptak, ezért most pénteken (06. 26.) egy napra bezárnák a töltőállomásokat. Az FBSZ közleményét – amelyet a Holtankoljak.hu tett közzé – az alábbiakban láthatod: