Ez most akkor jó reklám vagy nem?

2
5
Gyerekkel és kutyával, meztelen csajokkal mindent el lehet adni – alap. Feszültséget levezetni jó és kell is – szintén alap. Az agresszió bennünk van – ki ne szeretne egyszer-egyszer szétverni valamit, őrjöngeni egy nagyot, hogy megszabaduljon fölös – negatív – energiáitól? Emberi gyengeségekre, vágyakra (és félelemre) épít hát az a cég is, aki az alábbi reklámfilmet összehozta. Gyerekekkel, kezükben bézbólütővel, kerékkulccsal. Eltorzult arccal püfölve a kárhozatra ítélt Golf GTI-t. A termék? Szélvédőbevonat. A szlogen? A következő a tiéd lehet. Mármint a következő szétvert autó. [BANNER type="1"] Remek. Legalább egy védőszemüveget adhattak volna a srácokra a bölcs és felelős felnőtt agytrösztök, gratula.

2 HOZZÁSZÓLÁS