Sorra büntették a kamionosokat a helikopterről: videón a rendőrségi akció!

0
0
Fotó: Facebook.com/Hajdú-Bihar vármegyei rendőrség
A hajdú-bihari rendőrökhöz a Készenléti Rendőrség KSZI Légirendészeti Szolgálata, az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság, a Nemzeti Adó-és Vámhivatal, a Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal és a Hajdú-Bihar Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársai is csatlakoztak a múlt heti akció során, így helikopterről is tudták figyelni a kamionosokat. Az egyenruhások elsősorban a vezetési- és pihenőidővel, a veszélyes áruk szállításával összefüggő szabályok megtartását, valamint a beutazás, illetve belföldön tartózkodás jogszerűségét vizsgálták, és egy hét alatt 90 sofőrrel szemben intézkedtek különböző közlekedési jogsértések miatt Hajdú-Bihar vármegyében.