Oda-vissza bemérték Mihálygergén a postakocsit, ekkora bírság lett a vége!

0
0
(fotó: Police.hu)
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság egyenruhásai május 28-án végeztek sebességellenőrzést Mihálygerge belterületén. A mérőműszer először 10 óra 49 perckor fotózta le a postakocsit – a legális 50 km/óra helyett 66 km/órával – majd néhány perccel később, 11 óra 20 perckor is kattant a kamera, hiszen ekkor már 72 km/órával húzott el az egyenruhások előtt a sofőr a szolgálati autóval. A rendőrség tájékoztatása szerint a két manőver együttesen 100 ezer forintba fog kerülni a kézbesítőnek.