Még mindig rengeteg bírságot oszt ki így a rendőrség! Íme a videó!

0
0
(fotó: Pest vármegyei rendőrség / Facebook)
Rendszeresen közöl drónok által rögzített légi felvételeket a rendőrség, ezek célja pedig egyértelmű: tudatosítani a lakosságban, hogy az égből figyelő kamerák bizony bárhol megjelenhetnek, a kiszúrásuk pedig gyakorlatilag lehetetlen. Ezúttal Pest vármegye útjait ellenőrizte ezzel a módszerrel a hatóság, az eredmény pedig ezúttal is elkeserítő. A képsorok alapján a videóban megjelenő sofőrök teljes nyugalommal ignorálják a STOP táblákat, sőt, bizonyos esetekben a piros lámpákat is. Talán mondani sem kell, a szabálysértés helyszínétől nem jutottak messzire a videó főszereplői, rövidesen intézkedés alá vonták őket az egyenruhások. Ugyanakkor fontos megemlíteni, hogy az ehhez hasonló pénzbírságokat nagyon könnyen meg lehet úszni, csupán a szabályokat kell betartani hozzá. A teljes videó IDE KATTINTVA érhető el!