A hatóság szerint több részlet is olyan üzenetet hordoz ami nem fér bele a jelenlegi közlekedésbiztonsági irányelvekbe, a gyártó viszont állítja: a forgatás során senki és semmi nem került veszélybe, ahol kellett, ott egy kis CGI segített. A reklám ennek ellenére egy „köszönjük, de nem polcon végezte – vele együtt pedig az az érzés, amit a Toyota szeretett volna ezzel átadni – mehetett a süllyesztőbe. A videó ennek ellenére abszolút megnézős kategória, már csak azért is, ha az ember egy jót nevetne.
Már megint betiltottak egy vicces Toyota reklámot
A hatóság szerint több részlet is olyan üzenetet hordoz ami nem fér bele a jelenlegi közlekedésbiztonsági irányelvekbe, a gyártó viszont állítja: a forgatás során senki és semmi nem került veszélybe, ahol kellett, ott egy kis CGI segített. A reklám ennek ellenére egy „köszönjük, de nem polcon végezte – vele együtt pedig az az érzés, amit a Toyota szeretett volna ezzel átadni – mehetett a süllyesztőbe. A videó ennek ellenére abszolút megnézős kategória, már csak azért is, ha az ember egy jót nevetne.


