Kiütötte a kerékpáros kezéből a biciklit az idős sofőr, majd elhajtott: íme a videó!

0
0
Fotó: Facebook.com/Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei rendőrség
Jászberényben egy sofőr személyautójával nem adott elsőbbséget a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen áthaladó, biciklit toló gyalogosnak. A gépjármű megállás nélkül nekihajtott a kétkerekűnek, ami kirepült a tulajdonos kezéből ütközés erejétől. A gyalogos nem sérült meg, ám a sofőr az ütközés után megállás nélkül elhagyta a helyszínt. A rendőrök a bejelentést követően rövid időn belül azonosították az autót és a vezetőjét. Előállították az idős asszonyt a Jászberényi Rendőrkapitányságra, és cserbenhagyás vétség miatt gyanúsítottként hallgatták ki. Az esetről készült felvételt alább láthatjátok.