Ennyibe kerül, ha országúton 167 km/óráig tapossák a gázpedált!

0
0
(fotó: Baranya vármegyei rendőrség / Facebook)
Újabb extrém gyorshajtásról közölt felvételt a rendőrség, csupán néhány nappal azt követően, hogy egy Mazda sofőrjét 174 km/órával fotóztak le. A most közzétett fotón egy bajor masina szerepel, amelyet ugyancsak a megengedettnél jóval nagyobb sebességgel fotóztak le. 167 km/órával száguldott  a 6-os úton, márpedig a első határ 90 km/h. A jelentős túllépésért a sofőrt 210 ezer forintra büntették, illetve 6 előéleti pontot is bevéstek a jogosítványába.