Újabb extrém gyorshajtásról közölt felvételt a rendőrség, csupán néhány nappal azt követően, hogy egy Mazda sofőrjét 174 km/órával fotóztak le. A most közzétett fotón egy bajor masina szerepel, amelyet ugyancsak a megengedettnél jóval nagyobb sebességgel fotóztak le. 167 km/órával száguldott a 6-os úton, márpedig a első határ 90 km/h. A jelentős túllépésért a sofőrt 210 ezer forintra büntették, illetve 6 előéleti pontot is bevéstek a jogosítványába.