Arccal a motorháztetőre: videón egy újabb csúnya rollerbaleset

0
0
Fotó: Facebook.com/Komárom-Esztergom vármegyei rendőrség
Csak a szerencsén múlt, hogy senki sem sérült meg a múlt péntek délután, Komáromban bekövetkezett balesetben. Egy 15 éves fiú és egy barátja ketten utaztak egy elektromos rolleren, amikor egy parkolóba érve nekiütköztek egy nekik jobbról érkező személyautónak. A fiúk leestek a rollerről, rá az autó motorháztetejére, amit egy közeli biztonsági kamera is rögzített. Bár személyi sérülés nem történt, a járművekben anyagi kár keletkezett. Az esetről készült, alább megtekinthető videófelvételen is jól látszik, hogy a baleset főként a rosszul megválasztott sebességnek és a figyelmetlenségnek köszönhető.