Egy Skoda Octavia sofőrje az M0-s autóúton, Szigetszentmiklós külterületén döntött úgy, hogy a leállósávban mutatja be a frissen kifejlesztett előzési technikáját. A tervbe csupán egyetlen apró hiba csúszott: mindezt a szigetszentmiklósi rendőrök szeme láttára tette. Az egyenruhások természetesen azonnal közbeléptek és intézkedtek a türelmetlen sofőrrel szemben. Az esetről készült videót alább láthatjátok.