174 km/óráig taposta a japán SUV-nak! Jókora bírság lett a vége!

0
0
(fotó: Baranya vármegyei rendőrség / Facebook)
A kirívó gyorshajtást még múlt vasárnap rögzítette a Baranya vármegyei rendőrök egyik sebességmérő műszere az 58-as számú úton. A képen szereplő Mazda sofőrje 174 km/órával húzott el a traffipax előtt, ez a sebesség pedig még autópályán is túlzás lett volna, de az említett szakaszon kis híján a legális duplája. Az egyenruhások ki is szedték a forgalomból az elkövetőt, majd 210 ezer forintos bírsággal és 6 előéleti ponttal engedték útjára.