A motorosról készült drága fotót Zala vármegyében, a 76-os úton készítette az egyik rendőrautóban elhelyezett traffipax, még múlt pénteken. A 90-es korlátozás ellenére a kétkerekű vezetője 153 km/órával haladt az egyenruhások előtt. A hatályos jogszabályok értelmében ezért a kihágásért 140 ezer forintos bírságot szabtak ki, valamint 6 büntetőpontot is kapott a motoros.
(fotó: Police.hu)
Ahogyan mindig, úgy múlt héten is akadtak Bács-Kiskun vármegyében extrém gyorshajtók. Mindkét sofőr az 50 km/órás korlátozást hagyta figyelmen kívül: egyikük Tiszabögön 108 km/órával, míg a másik gépkocsivezető Nemesnádudvaron, 105 km/órával húzott el a mérőműszer előtt. Előbbi vélhetően 210 ezer, míg utóbbi 140 ezer forintos pénzbírságot kap majd a szabályok figyelmen kívül hagyásáért.